معرفی آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف (لایتک)

لایتک - گودکو

همان طور که تا الآن احتمالا متوجه شده‌اید، ما در گودکو، برای آموزش و توسعه‌ی مهارت‌های فردی و کاری برای پیشرفت در مسیر شغلی اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم. در همین راستا، قصد داریم در این مطلب، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف (لایتک)، که به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره های آموزشی تخصصی متنوعی را برگزار می نماید، را به شما معرفی کنیم.

شروع فعالیت مجموعه لایتک، که در حال حاضر از حامیان گودکو است، در حیطه آموزش حضوری بوده است اما به تدریج پس از سال ها فعالیت در حوزه آموزش IT بر آن شده تا شرایطی را فراهم نماید که بدون محدودیت مکانی و زمانی تمامی علاقه مندان بتوانند از آموزش های حرفه ای با اساتید برتر بهره مند گردند.

علاوه بر بسته های آموزشی که به عنوان اولین فعالیت آکادمی مجازی لایتک محسوب می شود دیگر فعالیت آن با عنوان لایتک نامه نیز تحولی در زمینه آموزش مجازی می باشد، لایتک نامه، آموزش به صورت ایمیلی همراه با متن و فیلم آموزشی و ارائه مدرک الکترونیکی است که به شیوه ای جدید و با محتوای عالی در سطوح مختلف به بالا بردن سطح علمی متخصصین IT کمک می کند.

لایتک همواره به خلق ایده های جدید در زمینه آموزش تخصصی می پردازد و ارائه‌ی لایتک اپ را در برنامه دارد که با استفاده از تلفن های همراه و تبلت به راحتی در هر زمان و مکان در دسترس علاقه‌مندان خواهد گرفت.

از دیگر خدمات لایتک می توان به آموزش مجازی تحت عنوان لایتک آنلاین اشاره نمود که می توان گفت برای اولین بار در ایران آموزش به این سبک برگزار می گردد.

لازم به ذکر است تمامی افرادی که در لایتک آموزش می بینند می توانند با شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی، اقدام به دریافت مدرک معتبر دانشگاه صنعتی شریف نمایند.

لایتک به عنوان یک نهاد دانشگاهی معتبر، همواره به شما در جهت رشد و آموزش، به روز رسانی دانسته های خود و در جهت تحقق شعار آموزش عالی با کیفیت برای همه کمک می کند. امیدواریم که برنامه‌های آموزشی لایتک را برای مسیر شغلی خود مفید بیابید.

لینک به وبسایت رسمی لایتک: http://laitec.sharif.edu